Žárovka halogenová 200W/230V/R7s/118mm cena za 2ks
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | R7s halogenové žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka (mm): | 118mm |
| Napětí (V): | 230V |
| Příkon (W): | 200W |
| Závit-patice (objímka): | R7s |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice |
| E-mail : | lounge@panlux.cz |
