Žárovka halogenová 40W/230V/G9 OVEN 66740 do trouby Osram
Halogenová žárovka do pečicí trouby 40W závit G9 v čirém provedení
Optimální obsah halogenů pro vysoké teploty
Neobsahuje rtuť
Výkon žárovky : 40 W
Napětí žárovky : 230 V
Světelný tok : 490 lumen
Patice : G9
Průměr : 14 mm
Celková délka : 43 mm
Provedení : Čirá
Teplota barvy : 2700 K
Třída energetické účinnosti : G
Spotřeba energie za 1000 hod : 40 kWh
Průměrná jmenovitá životnost : 2000 h
Hmotnost : 0,0048 kg
Výrobce: OSRAM (Ledvance)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | G9 halogenové žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4008321703576 |
| Šířka (mm): | 14 mm |
| Hloubka (mm): | 14 mm |
| Výška (mm): | 43 mm |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/931185 |
| Příkon (W): | 40 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 490 lumen |
| Závit-patice (objímka): | G9 |
| Výrobní společnost : | LEDVANCE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3 Česká republika |
| E-mail : | info.cz@ledvance.com |
