Žárovka LED E10/0,3W červená LQ LED C13 pro napětí 14-55V dekorativní Narva
žárovla LED se závitem E10 pro napětí 14-55 Volt s příkonem 0,3W vhodná pro dekorativní osvětlení
barva světla : červená
napájení : 14 - 55 Volt
příkon : 0,3W
závit : E10
vhodná pro vánoční osvětlení díky širokému pásmu použitelnosti napětí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční žárovičky - náhradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595209916525 |
| Barva světla-odstín: | červená |
| Napětí (V): | 14-55 V |
| Příkon (W): | 0,3 W |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
