Žárovka LED E14/ 2,1W Filament (ekvivalent 25W) do digestoře 250lm 2700K Philips 929001949028
LED žárovka Philips LEDClassic E14 2,1W (běžná žárovka 25W) do kuchyňských digestoří.
LED žárovka s viditelnými filament vlákny a paticí E14 o výkonu 2,1W (25W běžná žárovka) o svítivosti 250lm a barvě světla 2700K teplá bílá. Svým tvarem je především určena do kuchyňských digestoří díky tvaru čiré baňky T25L.
Žárovka šetří Vaše oči díky moderní LED technologii EyeComfort. Hodnota vnímání barev je CRI=80.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8718699783334 |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| ekvivalent běžné žárovky: | 25W |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/374879 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 25 mm |
| Příkon (W): | 2,1 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 250 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
