Žárovka LED E14/ 5W stmívatelná 400lm 4000K neutrální bílá GLOBO 10561DC
Tato LED E14 žárovka (Ø 45mm) s opálově bílým plastovým sklem má 80mm. Poskytuje 400 lumenů světla s výkonem 5W a s teplotou světla 4000 Kelvinů. Je stmívatelná a umožňuje měnit intenzitu světla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 9007371388509 |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/781779 |
| Průměr (mm): | 45 mm |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
