Žárovka LED E14/2,5W LED48 teplá bílá 160lm 120° úhel vyzařování Ledmed
LED žárovka osazená SMD LED čipy s napájecím napětím 230V s životností 20.000 hodin v vyzařovacím úhlem 120°
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595216612816 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2,5W |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice Česká republika |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |
