Žárovka LED E14/3,25W LED48 R50 teplá bílá-světelný zdroj LED
Žárovka LED E14/3,25W LED48 R50 teplá bílá-světelný zdroj LED
Velice úsporný světelný zdroj tvořený 48ks. LED diod. Náhrada za klasické bodové žárovky.
Technické údaje:
Napětí: 230 V
Příkon: 3,25 W
Objímka: E14
Barva světla: teplá bílá
Životnost: 50 000 hod.
Počet LED: 48 ks.
Úhel vyzáření: 120 st.
Velice úsporný světelný zdroj tvořený 48ks. LED diod. Náhrada za klasické bodové žárovky.
Technické údaje:
Napětí: 230 V
Příkon: 3,25 W
Objímka: E14
Barva světla: teplá bílá
Životnost: 50 000 hod.
Počet LED: 48 ks.
Úhel vyzáření: 120 st.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595216607973 |
| Barva světla (K): | 3500 K |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 3,25W |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice |
| E-mail : | lounge@panlux.cz |
