Žárovka LED E14/4W reflektorová teplá bílá R50 250lm nestmívatelná GLOBO 10629
LED žárovka designového tvaru reflektorové žárovky 4W jako ekvivalent 35W běžné žárovce s paticí E14 v opálovém mléčném provedení barvě světla teplé bílé
technické parametry LED žárovky :
- napájení : 230V
- patice : E14
- provedení : opál / matná
- barva světla : teplá bílá 3000 Kelvin
- životnost : 10.000 hodin
- počet sepnutí : 10.000 x
- svítivost : 250 lumen
- plná svítivost 100% : do 1 sekundy
- nestmívatelná
- neobsahuje rtuť
- vhodná do svítidel se senzorem nebo časovým spínačem
- rozměry : průměr - 49mm x výška s paticí 86mm
- výrobce : Globo lighting
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 9007371257461 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 250 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
