Žárovka LED E14/4W teplá bílá iluminační 470 lumen, 2ks, nestmívatelná čirá GLOBO 10589-2
LED žárovka malá koulička iluminační G45 kapka 4W (ekvivalent 35W) s paticí E14 v setu 2ks a čirém provedení
napájení : 230V
objímka : E14 (malý závit)
barva světla : 2700Kelvin - teplá bílá
světelný tok : 400 lumen
vyzařovací úhel : °
životnost : až 15.000 hodin provozu
energetická třída : A++
rozměry : průměr 45mm x výška 78 mm
nestmívatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EPREL: | lightsources/784366 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
