Žárovka LED E14/4W teplá bílá svíčková 400 lumen, 2ks, 2700 kelvin čirá GLOBO 10588-2
LED žárovka svíčková 4W s plamínkem (ekvivalent 35W) s paticí E14 v čirém provedení Filament v setu 2ks
napájení : 230V
doba do plného svícení 100% : 0,1 s
objímka : E14 (malý závit)
barva světla : 2700K - teplá bílá
světelný tok : 400 lumen
vyzařovací úhel : 360°
životnost : až 25.000 hodin provozu
počet spínacích cyklů : 15.000 x
energetická třída : A++
index Ra : >80
rozměry : průměr 35mm x výška 100 mm
nestmívatelná
neobsahuje rtuť
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 9007371329595 |
| EPREL: | lightsources/784358 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
