Žárovka LED E14/5,5W bílá univerzální malá koulička 470 lumen svítivost úhel 180° McLED
LED žárovka malá koulička G45 kapka 5,5W (ekvivalent 40W)s paticí E14
napájení : 230V
barva světla : 4000K - neutrální bílá
světelný tok : 470lumen
vyzařovací úhel : 180°
Ra>80
životnost : až 20.000 hodin provozu
počet spínacích cyklů : 20.000x
energetická třída : A+
rozměry : průměr 45mm x výška 91 mm
nestmívatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607113885 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá univerzální |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 5,5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 470 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 180 ° |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
