Žárovka LED E14/5,5W reflektorová teplá bílá R50 úhel 120° svítivost 230 lumen McLED
LED žárovka reflektorová průměr R50 5,5W (ekvivalent 40W), patice E14, odstín barvy světla 2700K - teplá bílá, světelný tok 230lm, vyzařovací úhel 120°, energetická třída A+, nestmívatelná
napájení : 230V
výkon světelného zdroje : 5,5W
jmenovitý proud : 47 mA
patice, objímka : E14 (malý závit)
krytí : IP20
vyzařovací úhel : 120°
tvar žárovky : reflektorová
stmívatelná : ne
počet spínacích cyklů : 20.000x
ekvivalent vláknové žárovky : 40W
teplota chromatičnosti, odstín barvy světla : 2700 kelvin teplá bílá
světelný tok : 230 lumen
životnost : 20.000 hodin
rychlost náběhu na 100% : do 1 sekundy
provedení : sklo opálové
energetická třída- A+
index podaní barev : 80-89 (třída 1B)
rozměry :
průměr : 50 mm
výška : 85 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607117999 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 5,5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 230 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 120 ° |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
