Žárovka LED E14/5W teplá bílá malá koulička iluminační 400 lm nestmívatelná GLOBO 10641
LED žárovka malá koulička G45 kapka 5W (ekvivalent 35W) s paticí E14
napájení : 230V
doba do plného svícení 100% od startu : 1 sekunda
objímka : E14 (malý závit)
barva světla : 3000K - teplá bílá
světelný tok : 400 lumen
vyzařovací úhel : 250°
životnost : až 25.000 hodin provozu
počet spínacích cyklů : 15.000 x
index Ra : >80
energetická třída : A+
rozměry : průměr 45mm x výška 82 mm
nestmívatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 9007371292608 |
| Výška (mm): | 78 mm |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| EPREL: | lightsources/706603 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 45 mm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
