Žárovka LED E27/ 6W bílá neutrální iluminační 495 lumen, 120° opál GLOBO 10698C
LED žárovka designového tvaru iluminační žárovky (malé kouličky) 6W jako ekvivalent 45W běžné žárovce s paticí E27 v opálovém mléčném provedení barvě světla univerzální bílé v energetické třídě F
technické parametry LED žárovky :
- napájení : 230V
- příkon, výkon : 6W
- patice : E27
- provedení : opál / matná
- barva světla : univerzální, neutrální bílá 4000 Kelvin
- životnost : 20.000 hodin
- počet sepnutí : 15.000 x
- svítivost : 495 lumen
- úhel vyzařování světla : 120°
- plná svítivost 100% : do 0,2 sekundy
- nestmívatelná
- energetická třída : F
- neobsahuje rtuť
- spotřeba 6kWh/1000 hodin provozu
- vhodná do svítidel se senzorem nebo časovým spínačem
- rozměry : průměr - 45mm x výška s paticí 77mm
- výrobce : Globo lighting
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 9007371346264 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá neutrální |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/848907 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 6 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 495 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 120 ° |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
