Žárovka LED E27/ 7W teplá bílá Filament, 806 lumen, čirá, nestmívatelná GLOBO 10582
LED žárovka designového tvaru klasické žárovky 6W jako ekvivalent 60W běžné žárovce s paticí E27 v čirém provedení barvě světla teplé bílé v energetické třídě A++
technické parametry LED žárovky :
- napájení : 230V
- patice : E27
- provedení : čirá
- barva světla : teplá bílá 2700 Kelvin
- životnost : 15.000 hodin
- počet sepnutí : 100.000 x
- svítivost : 806 lumen
- úhel vyzařování světla : 360°
- plná svítivost 100% : okamžitě
- nestmívatelná
- energetická třída : A++
- neobsahuje rtuť
- spotřeba 8kWh/1000 hodin provozu
- vhodná do svítidel se senzorem nebo časovým spínačem
- rozměry : průměr - 60mm x výška s paticí 106mm
- výrobce : Globo lighting
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 9007371328192 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| ekvivalent běžné žárovky: | 60 W |
| Energetická třída: | A++ |
| EPREL: | lightsources/704755 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 7 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 806 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 360 ° |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
