Žárovka LED E27/10W svítivost 810 lumen smart RGB chytrá GLOBO 106710SH
Žárovka GLOBO 106710SH E27 RGB 10W
LED žárovka je stmívatelná a má také funkci změny barvy, kterou lze ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače. Poskytuje až 810 lumenů světla s teplotou světla 3000 až 6000 Kelvinů. Smart žárovka se snadno ovládá přes aplikaci Tuya Smart App (Android ™ / iOS). Ovládání hlasem je možné přes Amazon Echo ™, Google Home atd. Výhodou této žárovky je bezproblémová integrace do inteligentní domácí sítě v kombinaci s neomezeným připojením k jiným zařízením v síti. Obsluha přes domácí síť šetří vaši elektřinu.
Parametry:
Příkon: 10W
Svítivost: 810 lm
Teplota světla: 3000K - 6000K
Použitá patice: E27
Ovládání: dálkový ovladač, Tuya Smart App (Android ™ / iOS)
Energetická třída:A+
Stmívatelné: ANO
Výška: 11,8 cm
Průměr: 6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 9007371395477 |
| Výška (mm): | 118 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/783077 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Příkon (W): | 10 W |
| Svítivost (lumen): | 810 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
