Žárovka LED E27/13W CorePro (ekvivalent 100W), 1521lm, 3000K teplá bílá, Philips 929001235002
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8718696577677 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| ekvivalent běžné žárovky: | 100W |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/397632 |
| Příkon (W): | 13 W |
| Svítivost (lumen): | 1521 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
