Žárovka LED G9/3,5W bílá teplá úhel 180° svítivost 220lumen A+ McLED
LED žárovka capsule 3,5W (ekvivalent 25W), patice G9, 230V, 3000K - teplá bílá, světelný tok 220lm, vyzařovací úhel 180°, Ra>80, úspora až 83%, životnost až 15.000h, 100.000 spínacích cyklů, A+, rozměry 10,7 x 31,5 mm, nestmívatelná
napájení : 230V
výkon světelného zdroje : 3,5W
krytí : IP20
patice, objímka : G9
jmenovitý proud : 17 mA
vyzařovací úhel : 180°
stmívatelná : Ne
počet spínacích cyklů : 100.000x
náhrada za (W) : 20
teplota chromatičnosti, odstín barvy světla : 3000 Kelvin bílá teplá
světelný tok : 220 lumen
rychlost náběhu na 100% : do 1 sekundy
index podaní barev : 80-89 (třída 1B)
životnost : 30.000 hodin provozu
účiník : 0,8
energetická třída : A+
provedení : sklo opálové
rozměry :
průměr : 10,7 mm
výška : 31,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice G9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607113663 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 3,5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 220 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 180 ° |
| Závit-patice (objímka): | G9 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
