Žárovka LED G9/3,5W bílá teplá úhel 360° svítivost 310lumen A+ McLED
LED žárovka capsule 3,5 W (ekvivalent 30 W), patice G9, 230 V, 3000 K - teplá bílá, světelný tok 310 lm, vyzařovací úhel 360°, Ra>80, úspora až 88%, životnost až 25.000 h, 15.000 spínacích cyklů, A+, rozměry 16 x 49 mm, nestmívatelná
napájení : 230V
výkon světelného zdroje : 3,5 W
jmenovitý proud : 35 mA
patice, objímka : G9
krytí :IP20
vyzařovací úhel : 360°
stmívatelná : Ne
počet spínacích cyklů : 15.000x
náhrada za (W) : 30
teplota chromatičnosti, odstín barvy světla : 3000 Kelvin bílá teplá
světelný tok : 310 lumen
energetická třída : A+
provedení : sklo čiré
rychlost náběhu na 100 : do 1 sekundy
index podaní barev : 80-89 (třída 1B)
účiník : 0,4
životnost : 25.000 hodin provozu
rozměry :
průměr : 16 mm
výška : 49 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice G9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607116961 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 3,5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 3000 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 310 ° |
| Závit-patice (objímka): | G9 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
