Žárovka LED G9/4W teple bílá svítivost 400lm 2700 Kelvin 310° Jessin
LED žárovka se závitem G9 o příkonu 4W jako ekvivalent 35W klasické žárovky v odstínu barvy světla teplá bílá vhodná do designových svítidel
technické parametry LED žárovky se závitem G9 :
- napájení : 230V
- příkon : 4W
- svítivost : 400 lumen
- provedení zdroje : čirá baňka
- materiál obalu : silikon
- barva světla : teplá bílá 2700 Kelvin
- životnost : 20.000 hodin provozu
- energetická třída : A++
- nestmívatelná
- rozměry : průměr - 15 mm a výška včetně patice - 50 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice G9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| ekvivalent běžné žárovky: | 35 W |
| Energetická třída: | A++ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 310 ° |
| Závit-patice (objímka): | G9 |
| Životnost: | 20000 hod. |
