Žárovka LED GU10/ 3W teplá bílá reflektorová 90° 280 lm nestmívatelná GLOBO 10706
LED žárovka 3W reflektorová se závitem GU10 s teplou barvou světla v energetické třídě A+ s úhlem vyzařování světla 90°
technické parametry LED žárovky :
napájení : 230 V
závit : GU10
příkon : 3W - ekvivalent 35W běžné vláknové žárovky
energetivká třída : A+
spotřeba 3 kWh/1000 hodin provozu
nestmívatelná
barva světla : teplá bílá - 3000 Kelvin
svítivost : 280 lumen
úhel vyzařování světla : 90°
doba náběhu do 100% svícení : 1 sekunda
životnost : 100.000 hodin provozu
počet sepnutí : 10.000 x
Ra>80
neobsahuje rtuť
vhodná k použití do svítidel se senzory a časovými spínači
rozměry :
výška včetně patice : 58 mm
průměr : 50 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9007371294008 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| ekvivalent běžné žárovky: | 35 W |
| Energetická třída: | A+ |
| EPREL: | lightsources/710865 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 3 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 280 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 90 ° |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Životnost: | 100000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
