Žárovka LED GU10/ 4W bílá teplá reflektorová úhel 60° svítivost 260lumen McLED
LED žárovka reflektorová PAR16 spot 4W (ekvivalent 35W), patice GU10, 230V, 2700K - teple bílá, světelný tok 260lm, vyzařovací úhel 60°, Ra>80, úspora oproti halogenu 89%, životnost až 25.000h, 25.000 spínacích cyklů, A+, rozměry o 50 x 56 mm, nestmívatelná
napájení : 230V
výkon světelného zdroje : 4W
patice, objímka : GU10
jmenovitý proud : 35 mA
krytí : IP20
tvar žárovky : reflektorová
vyzařovací úhel : 60°
počet spínacích cyklů : 25.000x
stmívatelná : Ne
ekvivalentní náhrada za : 35W
teplota chromatičnosti, odstín barvy světla : 2700 Kelvin bílá teplá
světelný tok : 260 lumen
energetická třída : A+
životnost : 25.000 hodin provozu
provedení : sklo matné
účiník : 0,4
rychlost náběhu na 100 : do 1 sekundy
index podaní barev : 80-89 (třída 1B)
rozměry :
průměr : 50 mm
výška : 56 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607116541 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 260 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 60 ° |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
