Žárovka LED GU10/ 4W teplá bílá reflektorová úhel 100° svítivost 230lumen McLED
LED žárovka reflektorová PAR16 spot 4W (ekvivalent 35W), patice GU10, 230V, 3000K - teplá bílá, světelný tok 230lm, vyzařovací úhel 100°, Ra>80, úspora oproti halogenu 89%, životnost až 15.000h, 40.000 spínacích cyklů, A+, rozměry ø 50 x 57 mm, nestmívatelná
napájení : 230V
výkon světelného zdroje : 4W
krytí : IP20
patice, objímka : GU10
jmenovitý proud : 37 mA
vyzařovací úhel : 100°
tvar žárovky : reflektorová
počet spínacích cyklů : 40.000x
stmívatelná : Ne
náhrada za (W)- 35
teplota chromatičnosti, odstín barvy světla : 3000 Kelvin bílá teplá
světelný tok : 230 lumen
provedení : sklo opálové
index podaní barev : 80-89 (třída 1B)
rychlost náběhu na 100% : do 1 sekundy
energetická třída : A+
životnost : 15.000 hodin provozu
účiník : 0,44
rozměry :
průměr : 50 mm
výška : 57 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607111287 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 230 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 100 ° |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
