Žárovka LED GU10/ 5W neutrální bílá svítivost 420 lumen, 38° A+ nestmívatelná 10705C Globo
LED žárovka 5W reflektorová se závitem GU10 s univerzální barvou světla v energetické třídě A+ s úhlem vyzařování světla 38°
technické parametry LED žárovky :
napájení : 230 V
závit : GU10
příkon : 5W - ekvivalent 50W běžné vláknové žárovky
energetivká třída : A+
spotřeba 5 kWh/1000 hodin provozu
nestmívatelná
barva světla : univerzílní bílá - 4000 Kelvin
svítivost : 420 lumen
úhel vyzařování světla : 38°
doba náběhu do 100% svícení : 0,2 sekundy
životnost : 25.000 hodin provozu
počet sepnutí : 10.000 x
Ra>80
neobsahuje rtuť
vhodná k použití do svítidel se senzory a časovými spínači
rozměry :
výška včetně patice : 53 mm
průměr : 50 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9007371349296 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá univerzální |
| ekvivalent běžné žárovky: | 50 W |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 420 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 38 ° |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
