Žárovka LED GU10/ 5W stmívatelná 345lm 4000K neutrální bílá GLOBO 10705DC
Výkon této LED žárovky GU10 je 5 wattů. 53 mm velká žárovka z chromu a keramiky s průhledným sklem (Ø 50 mm). Poskytuje 400 lumenů s teplotou světla 4000 Kelvinů. Tato LED žárovka je stmívatelná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9007371397501 |
| Výška (mm): | 52 mm |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/715614 |
| Průměr (mm): | 50 mm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 345 lumen |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
