Žárovka LED GU10/ 6W teplá bílá svítivost 450 lumen, úhel vyzařování 38° nestmívatelná
LED žárovka 6W reflektorová se závitem GU10 s teplou barvou světla v energetické třídě A+ s úhlem vyzařování světla 38°
technické parametry LED žárovky :
napájení : 230 V
závit : GU10
příkon : 6W - ekvivalent 45W běžné vláknové žárovky
energetivká třída : A+
spotřeba 6 kWh/1000 hodin provozu
nestmívatelná
barva světla : teplá bílá - 3000 Kelvin
svítivost : 450 lumen
úhel vyzařování světla : 38°
životnost : 25.000 hodin provozu
počet sepnutí : 10.000 x
Ra>80
neobsahuje rtuť
rozměry :
výška včetně patice : 54 mm
průměr : 50 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 9007371311040 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | A+ |
| EPREL: | lightsources/715309 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 6 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 450 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 38 ° |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
