Žárovka LED GU10/4,5W smart RGB 400lm 3000-6000K GLOBO 106752SH
7,2 cm vysoká GU10 RGB žárovka (Ø 5 cm) má 4,5W. LED žárovka je stmívatelná a má také funkci fixace barvy, kterou lze ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače. Poskytuje až 300 lumenů světla s teplotou světla 3000 až 6000 Kelvinů. Smart žárovka se snadno ovládá přes aplikaci Tuya Smart App (Android ™ / IOS). Ovládání hlasem je možné přes Amazon Echo ™, Google Home atd. Výhodou této žárovky je bezproblémová integrace do inteligentní domácí sítě v kombinaci s neomezeným připojením k jiným zařízením v síti. Obsluha přes domácí síť šetří vaši elektřinu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 9007371395484 |
| Výška (mm): | 58 mm |
| Barva světla-odstín: | multicolor |
| Energetická třída: | G |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 50 mm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
