Žárovka muchomůrka červená E10 20V/0,1A
Tradiční vánoční skleněná žárovka muchomůrka E10 20V, ruční výroba v České republice
Tradiční skleněná žárovka E10 20V MUCHOMŮRKA, vyrobeno ručně v České republice
Parametry světelného zdroje
- Typ: skleněná wolframová žárovka
- Napětí světelného zdroje: 20 V
- Proud světelného zdroje: 0,1 A
- Příkon světelného zdroje: 2 W
- Barva světla: teplá bílá / 2700 K
- Délka x průměr svět. zdroje: 6,8 x 2,8 cm Muchomůrka
- Hmotnost světelného zdroje: 7 g
- Závit/patice: E10
- Životnost světelného zdroje: 500 hodin
- Země původu: Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční žárovičky - náhradní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594193600434 |
| Barva: | Červená |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 20 V |
| Příkon (W): | 2 W |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | EXIHAND,spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Újezd u Tišnova 17 Újezd u Tišnova 594 55 |
| E-mail : | info@exihand.cz |
