Žárovka muchomůrka E10 20V/0,1A barevná
Tradiční vánoční skleněná žárovka muchomůrka ruční výroby
Tradiční vánoční skleněná žárovka muchomůrka ruční výroby
žárovky mix barev, modrá, červená, zelená, žlutá s bílou balotinou
(barvy budou dodány dle aktuální skladové dostupnosti, případně prosíme doplnit poznámku o barvě do objednávky)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční žárovičky - náhradní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594193600427 |
| Délka (mm): | 64 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Napětí (V): | 20 V |
| Průměr (mm): | 28 mm |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Životnost: | 500 hod. |
| Výrobní společnost : | EXIHAND,spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Újezd u Tišnova 17 Újezd u Tišnova 594 55 |
| E-mail : | info@exihand.cz |
