Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční žárovičky - náhradní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594193600380 |
| Barva: | multicolor |
| Barva světla-odstín: | multicolor |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Napětí (V): | 20 V |
| Příkon (W): | 2 W |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | EXIHAND,spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Újezd u Tišnova 17 Újezd u Tišnova 594 55 |
| E-mail : | info@exihand.cz |
