Žárovka vánoční 14V 3W E10 čirá / bílá dekorativní
náhradní žárovička do vánočních světelných souprav
barva : čirá / bílá
napětí : 14 V
příkon : 3 W
závit pro objímku : E10
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční žárovičky - náhradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595209900517 |
| Barva světla-odstín: | bílá |
| Napětí (V): | 14 V |
| Příkon (W): | 3 W |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
