Žárovka vánoční 34V 0,2W LED filament čirá závit E10
LED čirá žárovka FILAMENT pro svícen E10 34V/0,2W
Náhradní čirá LED filamentová žárovička E10 34V 0,2W pouze pro 7-mi ramenný svícen.
POZOR - LED žárovky nelze ve svícnu kombinovat s obyčejnými žárovkami. Při výměně obyčejných žárovek 34V/3W za LED žárovky 34V je nutné vyměnit všechny žárovky najednou!!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční žárovičky - náhradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8594193600878 |
| Napětí (V): | 34 V |
| Příkon (W): | 0,2 W |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | EXIHAND,spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Újezd u Tišnova 17 Újezd u Tišnova 594 55 |
| E-mail : | info@exihand.cz |
