Závěsné hvězdy 30xLED 90x120cm v teplém odstínu, StarTrading 2006-74-2
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482060426 |
| Šířka (mm): | 900 mm |
| Výška (mm): | 1200 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
