Zoni® kryt stmívače s otočným ovládáním a upevňovací maticí 3294T-A00123 240 matná bílá ABB
Kryt stmívače s otočným ovladačem Zoni® v barvě matná bílá od českého výrobce ABB
Kryt stmívače s otočným ovladačem v modelové řadě Zoni®
Barva: matná bílá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro přístroj stmívače s otočným ovládáním.
S upevňovací maticí.
Osvětlení krytu doutnavkou nelze použít.
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® kryty stmívačů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| EAN: | 8592624452904 |
| Barva: | matná bílá |
| Šířka (mm): | 58,8 mm |
| Hloubka (mm): | 58,8 mm |
| Výška (mm): | 22,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Použití: | Stmívač |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Provedení: | Otočný knoflík |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
