Zoni® snímač spínače automatického (2 roviny, úhel 180°) 3299T-A02182 243 olivová ABB
Snímač spínače automatického Zoni® v barvě olivová od českého výrobce ABB
Snímač spínače automatického v modelové řadě Zoni®
Barva: olivová
Úhel pokrytí: cca 180° (2 snímací roviny)
Pracovní teplota: –10 °C až +55 °C
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Nastavitelné hodnoty (na zadní straně krytu): prahové osvětlení (cca 5 - 1000 lx), citlivost snímání, zpoždění vypnutí (5 s - 10 min., příp. stiskem integrovaného tlačítka na 15, 30, 45, 60 min)
Snímač je nutné doplnit vhodným spínacím přístrojem podle druhu a velikosti zátěže.
Přístroj spínací relé 1x2300W 3299U-A00006, přístroj spínací 2xrelé 3A 3299U-A00007, přístroj spínací triak 40W-300W 3299U-A00001
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® snímače pohybu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.072 kg |
| EAN: | 8592624450092 |
| Barva: | olivová |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Funkce naučení pro reakční intenzitu okolního světla: | Ano |
| Horizontální úhel snímání: | 180 |
| Kombinovaný pohybový senzor/tlačítkový spínač: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Max. čelní dosah (m): | 8 m |
| Max. doba zapnutí (min): | 10 min. |
| Max. dosah do strany (m): | 5 m |
| Min. doba zapnutí (s): | 5 s |
| Množství v balení: | 1 |
| Monitorování schodiště: | Ne |
| Montážní výška (m): | 1,3 m |
| Možnost zapojení do sítě: | Ne |
| Nastavitelná reakční intenzita okolního světla: | Ano |
| Ochrana proti podlezení/monitorování zadní oblasti: | Ne |
| Ovládání topení/klimatizace/ventilace: | Ne |
| Provedení: | Pohybové čidlo |
| Regulace konstantního světla: | Ano |
| S orientačním osvětlením: | Ne |
| Stmívací funkce: | Ne |
| Vhodné pro bezdrátový přenos: | Ano |
| Zpoždění vypnutí s funkcí naučení: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
