Zoni® vývodka kabelová (bez svorkovnice) s upevňovacím třmenem 3938T-A00034 240 matná bílá ABB
Kabelová vývodka bez svorkovnice s upevňovacím trnem Zoni® v barvě matná bílá od českého výrobce ABB
Kabelová vývodka v modelové řadě Zoni® od výrobce ABB
Barva: matná bílá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Průměr kabelu pohyblivého přívodu: max. 13 mm
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro přechod z pevné instalace na pohyblivý přívod.
S odlehčovací sponou.
S plastovým upevňovacím třmenem.
Propojovací svorkovnice není součástí dodávky.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® ostatní prvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 8592624449751 |
| Barva: | matná bílá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Hloubka přístroje: | 73,8 mm |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 21,8 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Počet modulů: | 0 |
| Popisovací pole: | Bez popisovacího pole |
| Použití: | Vývod vedení |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| S ochranou proti prachu: | Ne |
| S osvětlením: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zdířkami/spojkami: | Ne |
| Směr vývodu: | Rovné |
| Stíněné svorky: | Ne |
| Stíněný kryt: | Ne |
| Svorkovnice: | Ne |
| Šířka přístroje: | 73,8 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výška přístroje: | 31,7 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
