Zoni® zásuvka dvojnásobná s clonkami, natočenou dutinou a ochranou před přepětím 5593T-C02357 500 bílá ABB
Zásuvka dvojnásobná s ochranným kolíkem, natočenou dutinou a ochrannou před přepětím Zoni® v barvě bílá od českého výrobce ABB
Zásuvka dvojnásobná s ochranným kolíkem a natočenou dutinou v modelové řadě Zoni®, optická signalizace poruchy.
Barva: bílá
Materiál: plast
Typ povrchu: lesklý
Připojení: bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Upevnění: šrouby
Krytí: IP40
Řazení: 2x 2P+PE
Příkon max.: 16 A, 230 V AC
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Přístroj je určen pro montáž do elektroinstalačních krabic o vnitřním průměru 68 mm. Při montáži do sádrokartonu použijte krabice KU68 LA, KI 68 L, KPM 64 s montážním kroužkem MKU 64 (dodává Kopos Kolín).
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| EAN: | 8592624450313 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Hloubka (mm): | 55,5 mm |
| Výška (mm): | 105 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubů |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 32 |
| Provedení: | Norma ČSN |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
