Zoni® zásuvka dvojnásobná s clonkami a natočenou dutinou 5513T-C02357 144 greige/bílá ABB
Zásuvka dvojnásobná s ochranným kolíkem a natočenou dutinou Zoni® v barvě greige/bílá od českého výrobce ABB
Zásuvka dvojnásobná s ochranným kolíkem a natočenou dutinou v modelové řadě Zoni®
Barva: greige/bílá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Připojení: bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Upevnění: šrouby
Krytí: IP40
Řazení: 2x 2P+PE
Příkon max.: 16 A, 230 V AC
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Přístroj je určen pro montáž do elektroinstalačních krabic o vnitřním průměru 68 mm. Při montáži do sádrokartonu použijte krabice KU68 LA, KI 68 L, KPM 64 s montážním kroužkem MKU 64 (dodává Kopos Kolín).
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.113 kg |
| EAN: | 8592624477570 |
| Barva: | greige / bílá |
| Šířka (mm): | 82 mm |
| Výška (mm): | 37,5 mm |
| Délka (mm): | 110 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
