Zoni® zásuvka jednonásobná s clonkami 6619T-A06657 237 matná černá ABB
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem Zoni® v barvě matná černá od českého výrobce ABB
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem v modelové řadě Zoni®
Barva: matná černá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Připojení: Bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Upevnění: šrouby
Krytí: IP40
Řazení: 2P+PE
Příkon max.: 16 A, 230 V AC
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.074 kg |
| EAN: | 8592624449430 |
| Barva: | matná černá |
| Šířka (mm): | 73,8 mm |
| Hloubka (mm): | 37,1 mm |
| Výška (mm): | 73,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubů |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 25 |
| Provedení: | Norma ČSN |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
