Zvonek ZV2-Econom elektronický drátový se zvukem drnčení elektrobock
Zvonek ZV2-Econom/pro krátké signalizace;
Elektronická náhrada mechanického zvonku.
EZV2-Econom
je nejlevnější varianta elektronických zvonků. Výhodou je bateriové napájení, které Vám ušetří peníze za zvonkový transformátor. U tohoto typu nelze regulovat hlasitost.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 2 x 1,5 V alkal. R6/AA |
| Hlasitost | max. 85 dB |
| Max.průřez instal.vodičů | 1,5 mm2 |
| Pracovní teplota | 0°C až +50°C |
| Zvuk | CRR |
Schéma zapojení

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zvonky elektronické, melodické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221208 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
