5589A-A02357 B Zásuvka jedn. s clon., s ochranou před přepětím, bezšroub., akust. bílá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595090538103 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 73,8 mm |
| Hloubka (mm): | 50,3 mm |
| Výška (mm): | 73,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Zápustná montáž |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubu |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Přepěťová ochrana: | ano |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
