Tango® rámeček jednonásobný 3901A-B10 B bílá ABB
Rámeček jednonásobný Tango® v barvě bílá od českého výrobce ABB
Rámeček pro elektroinstalační přístroje, jednonásobný 3901A-B10 B, bílý
Technické parametry rámečku TANGO 3901A-B10 :
design: Tango®
barva: bílá
typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, jednonásobný
Co nabízí TANGO navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače a zásuvky v designu TANGO od výrobce ABB. Tuto řadu přístrojů považujeme za rodinnou a cenově přístupnou pro nejširší oblast použití.
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595017208782 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Hloubka (mm): | 11,5 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Směr montáže: | Vodorovný |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
