ABB 3558-A21342 strojek 1S,So jednopólový+N, pro vypínače, šroubové svorky 10Ampér
Vypínač řazení č.1So, 1S se svorkou N , šroubové svorky, pro přístroje ABB
ABB 3558-A21342 stroj.1S,So/jednopól+N;
Přístroj spínače jednopólového se svorkou N
3558-A21342

10 AX, 250 V AC
Upevnění šrouby; šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Spínač osazený orientační doutnavkou nelze použít pro spínání svítidel s elektronickými předřadníky.
Doutnavka není součástí spínače.
Řazení: 1S, 1So, 1
Classic, Tango®, Element®, Time®, Alpha nea®, Alpha exclusive®
doutnavka signalizační (S), orientační (So)
Upevnění šrouby; šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Spínač osazený orientační doutnavkou nelze použít pro spínání svítidel s elektronickými předřadníky.
Doutnavka není součástí spínače.
Řazení: 1S, 1So, 1
- Schéma
Schéma (15,2 kB)
Související výrobky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky spínačů pro designy ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595017207518 |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 30,8 mm |
| Výška (mm): | 71 mm |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh osvětlení: | Doutnavka |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Funkce podsvícení: | Signalizační nebo orientační |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 19 |
| Montážní hloubka (mm): | 19 |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Počet klapek: | 1 |
| Spínací proud zářivek (AX): | 10 |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Zapojení: | Spínač č.1 - jednopólový spínač |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |


.jpg)