ABB 3559-A86345 spínač ř.6/0 bezšroubové svorky 10Ampér
Tlačítko řazení č.6/0So se svorkou N , bezšroubové svorky, pro přístroje ABB
ABB 3559-A86345 spínač ř.6/0/bezšroubový;
Přístroj ovládače přepínacího
3559-A86345

10 A, 250 V AC
Upevnění šrouby; bezšroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm²)
Doutnavka není součástí spínače.
Řazení: 6/0, 6/0So
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2, C3
Tango®, Element®, Time®, Solo®, Solo® carat, Alpha nea®, Alpha exclusive®, Reflex SI (zdravotnictví)
Tango®, Element®, Time®, Solo®, Solo® carat, Alpha nea®, Alpha exclusive®, Reflex SI (zdravotnictví)
orientační doutnavka (So), žárovka 12 V, žárovka 24 V
Upevnění šrouby; bezšroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm²)
Doutnavka není součástí spínače.
Řazení: 6/0, 6/0So
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2, C3
- Schéma
Schéma (55,8 kB)
Související výrobky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky spínačů pro designy ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595017253621 |
| Šířka (mm): | 73,8 mm |
| Hloubka (mm): | 27,3 mm |
| Výška (mm): | 73,8 mm |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 17 |
| Ovládání: | Kolébka |
| Počet klapek: | 1 |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |



