Classic 3553-02289 B1 Spínač dvojpólový, řazení 2, jasně bílá, ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spínače, tlačítka Classic ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Barva: | Jasně bílá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Jiné |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | classic |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 12 |
| Montážní hloubka (mm): | 12 |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Počet klapek: | 1 |
| Sestavení: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Spínací proud zářivek (AX): | 10 |
| Zapojení: | Spínač č.2 - dvoupólový |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
