Classic 5592C-2349B1 Zásuvka dvojnásobná s ochranou před přepětím, jasně bílá, ABB
Classic je střídmá řada přístrojů firmy ABB, která se přes svou základní přístrojovou vybavenost a barevnost vyznačuje hlavně léty prověřenou jistotou.
Technické parametry zásuvky dvojnásobné s ochranou před přepětím 5592C-2349 :
barva: jasně bílá
typ: Zásuvka dvojnásobná s ochrannými kolíky, s ochranou před přepětím
proudová zatížitelnost: 16 A
jmenovité napětí: 230 V AC
Upevnění šrouby
šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm2)
Přístroj je určen pro montáž do elektroinstalačních krabic o vnitřním průměru 68 mm. Při montáži do sádrokartonu použijte krabice KU68 LA, KI 68 L, KPM 64 s montážním kroužkem MKU 64 (dodává Kopos Kolín).
Řazení: 2x(2P+PE)
Design: Classic
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Classic ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8595090508298 |
| Barva: | Jasně bílá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Výška (mm): | 105 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 2 |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | classic |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění pomocí šroubu |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Ochranný zemnící kolík: | Ano |
| Pootočená zdířka: | Ne |
| Potisk/značení: | Bez potisku |
| Provedení: | ČSN-Norma |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S clonkami: | Ne |
| S funkcí smyčky: | Ano |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
