Classic 5597-2389 D2 Zásuvka jednonásobná, s ochranou před přepětím, béžová, ABB
Classic je střídmá řada přístrojů firmy ABB, která se přes svou základní přístrojovou vybavenost a barevnost vyznačuje hlavně léty prověřenou jistotou.
Technické parametry zásuvky jednonásobné s ochranou před přepětím 5597-2389 :
barva: béžová
typ: Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, s ochranou před přepětím
proudová zatížitelnost: 16 A
jmenovité napětí: 230 V AC
Upevnění šrouby
šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm2)
Řazení: 2P+PE
Design: Classic
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Classic ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595090508236 |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Barva RAL: | 1001 |
| Designová řada: | classic |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění pomocí šroubu |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Ochranný zemnící kolík: | Ano |
| Pootočená zdířka: | Ne |
| Potisk/značení: | Bez potisku |
| Provedení: | ČSN-Norma |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S clonkami: | Ne |
| S funkcí smyčky: | Ano |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
