Dekorativní stolní lampa s HVĚZDOU výška 55cm hvězda 34x34cm, 230V, StarTrading 234-22
Dekorační hvězda s kovovou základnou pro vnitřní použítí StarTrading 234-22. Krásná dekorace do každé místnosti.
Parametry:
barva: bílá
barva kabelu: bílá, délka 150cm
výška: 55 cm
velikost hvězdy: 34 x 34 cm
hloubka: 14 cm
počet žárovek: 1x E14 max.25W není součástí (doporučený zdroj)
napájení: 230 V
krytí: IP 20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční LED dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 7391482234223 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 550 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 340 mm |
| Výrobní společnost : | NIPEKO spol. s r.o |
|---|---|
| Adresa : | Velkomoravská 733 696 85 Moravský Písek Česká republika |
| E-mail : | nipeko@nipeko.cz |
