DJD Cu držák jímací tyče a trubky do dřeva, délka 200mm, provedení měď Cu
Použití:
Upevnění jímacích tyčí a ochranných trubek do dřevěných objektů nebo upevnění pomocí hmoždinek.
Vrut v provedení NEREZ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky hromosvodnů v Cu měděném provedení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.238 kg |
| EAN: | 8595614723404 |
| Materiál: | Měď |
| Materiál držáku: | Měď |
| Materiál příchytky: | Měď |
| Materiál spodního dílu: | Nerezová ocel (V2A) |
| Průměr tyče: | 18 mm |
| Rozměr metrického závitu: | 8 |
| Typ upevnění držáku: | S hrotem |
| Typ upevnění tyče: | Se šroubovací objímkou |
| Výrobní společnost : | TREMIS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | č.p. 28, 410 02 Lukavec |
| E-mail : | info@tremis.cz |
