Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená, závěsná LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592660127347 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 66 mm |
| Výška (mm): | 249 mm |
| Materiál: | polykarbonát |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 187 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 10 W |
| Svítivost (lumen): | 700 lumen |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
